Набір до 1-го класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія» повідомляє, що прийом документів для зарахування дитини до 1-го класу розпочинається з 01 квітня 2021р.

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості та проживають в мікрорайоні школи.

Для зарахування до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

1. Заява батьків (одного з батьків).

2. Свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія).

3. Форма №086-1/о «Довідка учня ЗНЗ про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

4. У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини може додаватись копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного класу)).

Інформація про зарахування дитини буде висвітлена на сайті школи упродовж 01-03 червня 2021 року.

У 2020-2021 н.р. планується набрати 3 перших класів з наповнюваністю до   30 учнів. Вчителі, які будуть набирати 1 класи у 2021-2022 н.р.- Глущик В.В., Мілінчук Ю.В., Карпук Т.О.