До уваги!

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та керуючись постановою Кабінету Міністрів України, у зв’язку з карантином призупинено проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Але, подати заяву на проходження КО, батьки можуть в online кабінеті.
Для того, щоб подати заявку до ІРЦ батькам необхідно:
• Перейти на сайт http://ircenter.gov.ua/, знайти необхідний заклад та натиснути кнопку «Зареєструватися».
• Заповнюєте необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий), населений пункт, вулиця, будинок, квартира.
Обов’язкові поля виділені жирним шрифтом. На вказану Вами електрону пошту прийде логін та пароль для входу на сайт.
• На сторінці потрібного ІРЦ вказуєте Ваш логін, пароль та натискаєте «Увійти».
• Для створення заявки на прийом до ІРЦ натискаємо «Додати», обираємо ІРЦ, вказавши регіон та потрібний ІРЦ, натискаємо «Далі». На наступному кроці «Подання заявки» заповнюємо поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина та мета проведення комплексної оцінки. Далі необхідно заповнити данні про дитину, заповнивши поля: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, свідоцтвом про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності – паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Натискаємо «Зберегти».
• Перелік заявок Ви можете переглянути на сторінці «Заявки».

Залишити відповідь