Тиждень фізико-математичних наук

З метою формування математичної компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей із 18 березня по 22 березня в закладі пройшов Тиждень фізико-математичних наук.
        18 березня розпочався Тиждень із «Радіогазети “Математики сміються”», в якому брали участь учні 10-А класу. На уроках учні 3-5-х класів складали та розгадували тематичні кросвордів, ребусів, загадок пов’язаних з ІКТ. Був проведений урок-гра “Цікава інформатика” для 2-х класів.

19 березня 10-А та 11-Б створювали проект “Тіла обертання”, були проведені ігри: “Швидкий рахунок”, “Математичний БУМ”.

20 березня. Заходи “Бізнес-гра”, “Свято Математики”, Квест “Математика і живопис”, Майстер клас “Закон метелика”.

21 березня. З учнями 7-А і 7-В класів було проведено Математичні змагання “Чудова сімка”, Захід “Трансцендентне число” (9-А клас), Заняття гуртка “Юний технік” (8 клас). Після уроків було проведено конкурс “Кенгуру 2019”.

22 березня  відбулося закриття тижня, підведення підсумків, оголошення переможців. Для 7-8-х класів цікаво пройшов конкурс “Веселих математиків”

Для підвищення інтересу до математики та фізики та інформатики для учнів були проведені конкурси стінгазет, веб-квест “Від минулого до майбутнього комп’ютерної техніки”. Десятихвилинки з розв’язування кросвордів, ребусів, загадок.

Проведення цього тижня переслідує скромне завдання: пробудити інтерес до математики у тих, хто поки що байдужий до цієї прекрасної науки.

Математика не любить верхоглядності, халатності у мисленні. З нею важко ввійти в контакт людині, яка із-за розумових лінощів жертвує істиною. Радість відкриття – одна з найбільших радостей мислячої людини. По переказах, коли Архімед, знаходячись у ванні відкрив закон виштовхування тіла, зануреного в рідину, він, забувши вдягнутися, помчався до друзів, щоб поділитися своєю радістю.

Спробуйте відчути радість відкриття, якщо навіть воно полягає у розгадуванні фокуса, в аналізі софізму, у відшуканні розв’язку нестандартного завдання.

Радість відкриття надасть впевненості в своїх силах і вас не покине прагнення шукати нові розвязки цікавих та складних задач.

Беручи участь у проведенні тижня  математики, вам стане легше завоювати шкільну програму, і, хто знає, може математика стане для декого з вас заняттям всього життя.