Заняття гуртка “Юний технік”

Під час тижня фізико-математичних дисциплін вчитель фізики Рудись Л.Л. було проведено відкрите заняття гуртка “Юний технік”,де учні 8-х класів навчилися користуватися мультиметром — приладом широкого застосування.

Так як восьмикласники на уроках фізики вивчили закони постійного струму,величини, що характеризують постійний струм (силу струму, електричну напругу,електричний опір). Під час лабораторних робіт учні навчилися користуватися вимірювальними електричними приладами:амперметром, вольтметром. Та виявляється є універсальний прилад, який може працювати в різних режимах та виконувати різні функції.

Діти навчилися вимірювати напругу постійного струму. Зокрема напругу різних гальванічних елементів, електричний опір ніхромової дротини та електричної лампочки.Навчились визначати цілісність провідників, не розмотуючи їх.

В командах діти складали різні схеми електричних кіл.

Відзначилися своєю ерудицією учні 8-Б класу Наумчук Богдан, Шелкович Владислав, Квач Богдан,які придумали і склали свої схеми електричних кіл, які працюють почергово.

Школярі з цікавістю виконували завдання і виявили бажання продовжувати брати участь у роботі технічного спрямування.