Всеукраїнські педагогічні читання на тему “Чисті думки творять дива” присвячені 100-річчю з дня народження В. Сухомлинського

«Мудра любов до дітей – вершина нашої педагогічної культури, думки й почуттів. Сердечність, чуйність, доброзичливість у ставленні до дитини – те, що можна назвати загальним словом «доброта», – є результатом великої, тривалої роботи педагога над самовихованням почуттів»
Василь Сухомлинський

Саме ці слова спонукали нас до роздумів і участі в Всеукраїнських педагогічних читаннях на тему “Чисті думки творять дива”, присвячених 100-річчю з дня народження В. Сухомлинського,що проходили 24-25 листопада у м.Києві. Я і мої колеги, були активними учасниками такого величного дійства…Вражень дуже багато після відвіданих творчих майстерень та майстер-класів від науковців та вчителів -практиків,від зустрічі з уже знайомими- Круком Станіславом Леонідовичем (президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної педагогіки), Валентиною Матяшук,Вікторією Бак, Кіру Валентина… Але головні майстер-класи від академіка Шалви Олександровича Амонашвілі та Президента Міжнародного центру Гуманної педагогіки Паата Шалвича Амонашвілі. А потім… бесіди до ранку і плани на нові зустрічі.

Залишити відповідь