Візитка

Повна назва освітньої установиНавчально-виховний комплекс «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія»
Індекс та повна поштова адреса44600 Волинська обл., Маневицький район, смт е Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 59
Телефон, факс(03376) 2-10-25
Сайт школиhttp://manevychi-gymnasium.pp.ua
Eлектронна поштаmanschool2@gmail.com
Директор школиДеркач Андрій Олексійович
Мова навчанняукраїнська
Іноземні мови   англійська, німецька
    польська (факультативно)
Вивчення предметів на профільному рівніанглійська, математика
Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів, що навчається810 (ліцензований обсяг – 1176)
Кількість класів32
Наповнюваність22,8
Групи продовженого дня3,5
Форма навчанняденна
Умови для осіб з особливими освітніми потребамизабезпечено безперешкодний доступ до приміщення школи для осіб з особливими освітніми потребами . В школі функціонує 4 інклюзивні класи, в яких навчається 4 учні. У 2018 році на базі школи створено районний інклюзивно-ресурсний центр.
Платні освітні послугизаклад платних освітніх послуг не надає
Додаткові  освітні послуги  (на безкоштовній основі)Заняття для майбутніх першокласників
Медичне обслуговування учнів та відповідні умови для його організаціїУ закладі функціонує медичний кабінет. 1 штатна одиниця шкільної медичної сестри.