Цивільний захист

У НВК «Маневицька школа І-ІІІст. #2-гімназія» відбулися тактично-спеціальні навчання підрозділів ДСНС.

У НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» відбулися тактично-спеціальні навчання підрозділів ДСНС.

Posted by НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" on Tuesday, 1 October 2019

День ЦЗ в школі

05.05.2018р. в школі був проведений День ЦЗ.Основна мета заходу – відпрацювання практичних вмінь та навиків під час НС, а саме у разі виникнення пожежі. Командою пожежної частини МНС (кер. Курдельчук В. С.) було ліквідовано умовну «пожежу» та продемонстровано різноманітні засоби індивідуального захисту, які використовуються при різних видах ураження. Інспектор Слупачик А. провів бесіду з учнями початкових класів, екскурсію в шкільне укриття. Діти навчалися користуватися індивідуальними пов’язками та протигазами. Протягом дня були переглянуті тематичні відеофільми та мультфільми. На території школи для учнів 5-8 класів діяли радіаційний, хімічний та медичний пости. На яких представники Маневицького міжрайонного відділу ДУ Волинської ОЛЦ МОЗ України Паламар А.М. Та Столяр Н.В. ознайомили з дозиметричними приладами, які використовуються при визначені степені ураження території. На медичному посту учні 5-8 класів під керівництвом шкільної медсестри Портянко М.М. відпрацьовували навики надання першої до медичної допомоги при різних видах травм. Змістовним та цікавим було проведено практичне заняття з учнями 9-11 класів під керівництвом районного хірурга, учасника АТО Павлусика А.М. Учні мали змогу навчатися надавати перше до медичну допомогу та діяти в екстремальних ситуаціях. А наприкінці, команди учнів 7-11 класів брали участь у естафеті з ЦЗ. Відпрацьовувалися навики одягання протигазу, подолання умовно «зараженої» території, транспортування «травмованого» і т. д. Можливо в когось щось і не вдавалося, але всі ДУЖЕ СТАРАЛИСЯ. МОЛОДЦІ. Протягом дня тривала робоча, дружня, доброзичлива атмосфера. Щиро вдячні районним службам, а ОСОБЛИВО: Павлусику А.М., Слупачику А., Паламар А.М., Столяр Н.В., команді пожежної частини під керівництвом Курдельчука В.С. за сприяння у проведенні Дня ЦЗ в школі. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. До вашої уваги фото/відео звіт проведеного Дня ЦЗ в школі.

Posted by НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" on Saturday, 5 May 2018

Знайомство з засобами індивідуального захисту

Під час проведення ЦЗ в школі відбулася зустріч з хірургом, учасником АТО, а також вихованцем нашої школи, яким ми пишаємося, Павлусиком А.М. Учні 9-11 класів отримали безцінні знання, вміння та навички як діяти в екстремальних ситуаціях та надавати першу до медичну допомогу. Шановні колеги! Сподіваємося, що дане відео ( 2 частини) буде для вас корисним у вашій роботі. До вашої уваги перша частина навчально-практичного заняття, проведеного Андрієм Миколайовичем, за що ми йому дуже вдячні.

Posted by НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" on Monday, 7 May 2018