Бібліотека

Розважальна гра свято козацької слави (7-В клас, Малюга І.В., Фоміна А.В., Мілінчук Т.М.)

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

Інтегрований бібліотечний урок "Твої права захищені законом" 6Б клас, Сопронюк С.М, Фоміна Г.В., Мілінчук Т.М.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 2 жовтня 2019 р.

20 вересня у шкільній бібліотеці була проведена виховна година (Дерлюк І.В; Фоміна А.В.; Мілінчук Т.М)про трагедію…

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 25 вересня 2019 р.

19.09. Книжкова виставка "Бабин Яр -трагедія України"

18.09 Трудовий десант "Ура! Отримали нові підручники". Члени гуртка "Книжчина лікарня"

20 лютого у НВК”Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст √2-гімназія”, в рамках заходів приурочених до Дня рідної мови, було проведено бібліотечний урок-гру з 6-А класом ( класний керівник Лазарук Т.В.). Захопливі конкурси, вікторини та презентації не залишили байдужими дітей. Команди намагались вибороти якомога більше “солодких” балів. І, навіть, коли продзвенів дзвоник на перерву, не хотіли закінчувати гру.