Конкурси, турніри

Конкурси

2019-2020н.р.:

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»:…

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Четвер, 12 вересня 2019 р.

Островик Ульяна (9-В кл.) – ІІІ м. в районному конкурсі читців творів Т.Шевченка.

2018-2019н.р.:

11-13 квітня 2019 року в м. Луцьк на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою…

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Неділя, 14 квітня 2019 р.

Мистецькі  конкурси, технічна творчість

І м у відкритому районному конкурсі вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно» (номінація «Сучасний спів»)

ІІІ м в районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Вишневі усмішки»)

ІІІ м в районному етапі обласного конкурсу юних казкарів «Казку складаю сам»

Два І м та одне ІІ м у відкритому районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», І м в обласному конкурсі

І м в районному конкурсі юних читців, присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки

Два І м в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Єднаймося, брати мої»

Два переможця районного етапу заочної виставки – конкурсу «Новорічний подарунок» (номінація «Новорічна композиція»)

Командне ІІ м та І м в районному конкурсі – змаганні учнів молодшого шкільного віку з початково – технічного моделювання з виду «Виготовлення планера»

Два переможця в районній виставці – конкурсі декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Мовно – літературні конкурси, турніри

П’ять ІІ м та три ІІІ м в районному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Два І м, два ІІ м та два ІІІ м в районному етапі ІХ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

2017-2018н.р.:

Мистецькі  конкурси, технічна творчість

Гран – прі у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Сокальські візерунки»

Два дипломи І ступеня Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді «За нашу свободу»

І м в районному та ІІ м в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)

ІІІм в обласному огляді – конкурсі фольклорних колективів «З народного джерела»

Два ІІІ м у конкурсі учнівських есе з нагоди Тижня права, що проводився Луцьким інститутом розвитку людини Університету «Україна»

ІІ м, ІІІ м та Гран – прі в районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»,  Гран – прі в обласному конкурсі

Два ІІІ м в обласному конкурсі різдвяно – новорічної атрибутики «Символи Різдвяних свят»

Два ІІІ м в обласній щорічній виставці – конкурсі аранжування мікроакваріумів – 2017 (номінація «За оригінальність оформлення акваріуму»)

Два дипломи переможця районного етапу та диплом ІІІ ступеня  Міжнародного конкурсу українського декоративно – ужиткового мистецтва «З Україною в серці», який проводив фонд І.Палиці «Тільки разом» та Союз українок Америки

І м в особистому заліку районного конкурсу – змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

І м в районній виставці – конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

І м в районному конкурсі «Повір у себе і в тебе повірять інші»

Мовно – літературні конкурси, турніри

ІІ м в V обласному конкурсі «Ерудити правознавства Волинського краю»

ІІІ м в ХV обласному турнірі юних правознавців

Одне І м, два ІІ м та одне ІІІ м в районному етапі, ІІІ м в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Два І м та чотири ІІ м в районному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

2016-2017н.р.:

Мистецькі  конкурси, технічна творчість

Два ІІ м в районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінації «Вишневі усмішки» та «Власні усмішки»)

Три І м в районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»

ІІ м в районному конкурсі юних читців, присвяченого 146 – річниці від дня народження Лесі Українки

І м в районному огляді – конкурсі фольклорних колективів «З народного джерела»

Два ІІ м у ХVІ конкурсі читання польської поезії ім. Юліуша Словацького

ІІІ м в обласному етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація «Література»)

Диплом лауреата І премії ХХІІІ Міжнародного фестивалю дитячого та виконавського мистецтва, присвяченого Дню Матері

Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі есе, присвяченого 160-річчю від дня народження Івана Франка

Мовно – літературні конкурси, турніри

Два І м та п’ять ІІ м в районному етапі VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Два І м, чотири ІІ м та одне ІІІ м в районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

2015-2016н.р.:

Мистецькі  конкурси, технічна творчість

ІІІ м в районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Вишневі усмішки»)

ІІІ м у Всеукраїнському конкурсі есе «Чому Україні потрібна нова Конституція»

Два І м та одне ІІ м в районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»,  ІІ  та ІІІ м в обласному  етапі

ІІ м у Міжнародному українсько – литовському конкурсі малюнка «Здай кров заради життя»

І м у районному заочному конкурсі «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»)

ІІІ м в районному конкурсі юних читців, присвячені 202 -й річниці від дня народження Тараса Шевченка

І м в районному огляді художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України»

І м в районному огляді – конкурсі та ІІІ м в обласному огляді – конкурсі театральних колективів, присвяченого 25-й річниці Незалежності України  

І м у ХV конкурсі читання польської поезії ім. Юліуша Словацького

І м у районній виставці – конкурсі науково – технічної творчості учнівської молоді шкіл та позашкільних закладів «Наш пошук і творчість  – тобі, Україно!»

ІІІ м у районній виставці – конкурсі декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Гран – прі обласного фестивалю – конкурсу «Золоте зернятко»

Мовно – літературні конкурси, турніри

Чотири І м та два ІІ м в районному етапі VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, школа зайняла І м серед шкіл району

Одне І м, п’ять ІІ м та два ІІІ м в районному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Змагання

2018-2019н.р.:

Спортивно – туристичний напрямок

Командне І м в районних змаганнях «Веселі старти» серед молодших школярів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

Командне ІІ м у районних змаганнях серед допризовної молоді

Командне І м та два ІІ м в особистому заліку у відкритих районних змаганнях з ТПТ, присвячених Міжнародному Дню туризму

Два ІІ м у районних змаганнях з волейболу (юнаки та дівчата) з програми районної спартакіади «Здоров’я»

Командне І місце у обласному етапі всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-2019».

ІІІ м в районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Вишневі усмішки»)

ІІІ м у Всеукраїнському конкурсі есе «Чому Україні потрібна нова Конституція»

Два І м та одне ІІ м в районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»,  ІІ  та ІІІ м в обласному  етапі

ІІ м у Міжнародному українсько – литовському конкурсі малюнка «Здай кров заради життя»

І м у районному заочному конкурсі «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»)

ІІІ м в районному конкурсі юних читців, присвячені 202 -й річниці від дня народження Тараса Шевченка

І м в районному огляді художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України»

І м в районному огляді – конкурсі та ІІІ м в обласному огляді – конкурсі театральних колективів, присвяченого 25-й річниці Незалежності України  

І м у районній виставці – конкурсі науково – технічної творчості учнівської молоді шкіл та позашкільних закладів «Наш пошук і творчість  – тобі, Україно!»

ІІІ м у районній виставці – конкурсі декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Гран – прі обласного фестивалю – конкурсу «Золоте зернятко»

Чотири І м та два ІІ м в районному етапі VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, школа зайняла І м серед шкіл району

Одне І м, п’ять ІІ м та два ІІІ м в районному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

2017-2018н.р.:

Спортивно – туристичний напрямок

І м з бігу на 100м та ІІ м з підтягання на перекладині у районних змаганнях серед допризовної молоді

Командне І м та ІІ м в особистому заліку у відкритих районних змаганнях з ТПТ, присвячених Міжнародному Дню туризму

Командне ІІ м в районній спартакіаді серед допризовної молоді з програми спартакіади «Здоров’я»

Командне ІІ м в районних змаганнях «Веселі старти» серед молодших школярів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

Одне І м (стрибки у висоту), чотири ІІ м (біг на 500м, метання ядра  та естафета на 2м) та одне ІІІ м (біг на 100м) у районних змаганнях з легкої атлетики

Командне ІІ м в загальному заліку районного етапу  Всеукраїнської дитячо – юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), ІІІ м в конкурсі «Впоряд» та ІІ м у конкурсі «Добре діло»

І м в особистому заліку відкритого Чемпіонату району зі спортивного орієнтування «Весняні стежки»

Командне І м в районних дитячих спортивних іграх «Старти надій»

Командні І м з виду «Командна 2-х етапна естафета зі спортивного орієнтування» та два ІІІ м у змаганні з виду «Комбінований туристсько – краєзнавчий маршрут» та у конкурсі «Краєзнавча вікторина», І м  та ІІІ м  в особистому заліку з виду «Командна 2-х етапна естафета зі спортивного орієнтування» на 54-у районному туристсько – спортивному зльоті – змаганнях серед учнівської молоді

Командне І м в районних змаганнях за програмою фізкультурно – патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2018»

Командне І м в обласному етапі Всеукраїнського спортивного заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

2016-2017н.р.

Спортивно – туристичний напрямок

І м з підтягування на перекладині та ІІ м з бігу на 100м у районній спартакіаді серед допризовної молоді

Командне ІІ м в районних змаганнях «Веселі старти» серед молодших школярів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

Командне ІІІ м в змаганнях з волейболу з програми районної спартакіади «Здоров’я»

Командні І (середня вікова група) та ІІІ (старша вікова група) м у відкритому Чемпіонаті зі спортивного орієнтування «Весняні стежки»

Командне ІІІ м в загальному заліку у районному етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у силовому змаганні «Перетягування линви»

Командне ІІІ м в обласному етапі Всеукраїнського спортивного заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

Чотири командних І м в районному етапі дитячих спортивних іграх «Старти надій» з метання малого м’яча, з бігу на 100м, з естафети та зі стрибків у довжину

Командне І м в обласному етапі дитячих спортивних іграх «Старти надій» з стрибків у довжину, два ІІ м – метання малого м’яча та стрибок у довжину з розбігу

Чотири І м та два ІІІ м і особистому заліку з виду «Командна 2-х етапна естафета зі спортивного орієнтування» на 53-му районному туристсько – спортивному зльоті – змаганнях

Командне І м в районних змаганнях за програмою фізкультурно – патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2017»  

2015-2016н.р.:

Спортивно – туристичний напрямок

Два І м ( підтягування в висі та метання гранати) та командне ІІІ м в спартакіаді серед допризовної молоді  та серед учнів ЗОШ І – ІІІ ступенів

Командне ІІ м у відкритій першості ДЮСШ з волейболу з нагоди свята Покрови  та Дна Захисника України серед дівчат (м. Кузнецовськ)

Командне ІІ м в районних змаганнях «Веселі старти» серед молодших школярів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

Командне І м в районних змаганнях з волейболу серед дівчат

Командне І м у районних змаганнях «Старти надій»

Командне І м в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу

Командне ІІІ м в районних змаганнях з легкої атлетики