2019-2020н.р.

Відео-, фоторепортаж виховних заходів, конкурсів, турнірів.

Педагоги нашої школи не тільки прислуховуються до порад та ідей учнів, а й заохочують їх творити разом. Учениці 11-А класу Іщик Яна і Чубай Анна «залишили свій слід» у школі – допомогли розмалювати стіну, яка буде звеселяти шкільну буденність.

Педагоги нашої школи не тільки прислуховуються до порад та ідей учнів, а й заохочують їх творити разом! Учениці 11-А класу Іщик Яна та Чубай Анна «залишили свій слід» у школі – допомогли розмалювати стіну, яка буде звеселяти шкільну буденність.ДАЛІ БУДЕ….

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Новий освітній простір у школі. Ми старались.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Неділя, 1 вересня 2019 р.

Віртуальна екскурсія оновленими кабінетами та класними кімнатами.

У нашій школі стартував Олімпійський тиждень! Учні і вчителі залишились задоволеними.

У нашій школі стартував Олімпійський тиждень! Учні та вчителі залишились задоволеними!

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

У нас шкільний ранок такий, а у вас?

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Ранок у школі😘🎶😘

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

10 жовтня 2019р. Відкриття Х міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. ШЕВЧЕНКА

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

"М'які навички для молоді" за підтримки Фонду родини Богдана Гаврилишина#мзу2019 #молодь_змінить_україну #changeukraine #softskillsvolyn

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Неділя, 27 жовтня 2019 р.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

Година спілкування у дендропарку смт Маневичі «Рукотворне диво». (6-В клас, кл.керівник Кузьмук Г.П.)

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 2 жовтня 2019 р.

7 грудня 2019 року з метою профорієнтаційної роботи учні 11 класів побували на дні відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтва. Під час змістовної і цікавої екскурсії учні дізналися про умови вступу до ВНЗ та підготовку до творчого конкурсу. Учні мали можливість поспілкуватися з ректором університету Михайлом Поплавським.

7 грудня з метою профорієнтації учні 11 класів НВК "Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів # 2-гімназія" побували на дні відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв. Під час змістовної та цікавої екскурсії університетом випускники дізналися про умови вступу до ВУЗу та підготовку до творчого конкурсу. Учні мали можливість поспілкуватися із ректором університету Михайлом Поплавським.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 10 грудня 2019 р.

Весело пройшли Андріївські вечорниці у 5-В класі. Танцювали, калиту кусали, смачненькі варенички поїдали, у караоке українських пісень співали та гостей пригощали.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Понеділок, 16 грудня 2019 р.

22.01.2020 р в НВК"Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія" відбулася посвята в джури до Дня Соборності України старшої і середньої вікової груп.#dzhura_2020

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Сьогодні у НВК"Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія" відбувся тематичний квест до Дня Соборності України "Моя Україна вільна та єдина" . Джури молодшої вікової групи пройшли всі випробування і довели,що вони гідна зміна наших козаків. Наприкінці квесту діти дали обіцянку бути справжніми козаками…#dzhura_2020

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 21 січня 2020 р.

Віншував учасників конференції з різдвяними святами фольклорний колектив школи «Ясноцвіт» під керівництвом вчителя української мови та літератури Кузьмук Г. П.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Субота, 11 січня 2020 р.

Виховний захід «День Соборності України» підготували учні 5-В та 8-В класів (кл.керівники О.Б.Хмельницька-Приймаченко та М.А.Остапчук)

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 22 січня 2020 р.

Ми на Майдані сотню днів стояли,Боролись за Свободу, Волю, Честь,І сто ночей спокійно ми не спалиІ виганяли банду, що…

Опубліковано Оксаною Сьомак Пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

21 лютого – День української мови

Виховний захід «Чарівний світ рідної мови» (5-Б клас)

У школі в день масляної п’ятниці відбулася благодійна акція «Турбота», зініційована учнівським активом школи. Учні, вчителі, працівники школи мали можливість поласувати млинцями, тістечками, спеченими юними кулінарами та їх батьками. Вилучені кошти будуть передані діткам-сиротам.
Дякуємо всім, хто долучився до акції.
Добро починається з тебе.

Майстер-клас «Що таке коронавірус» від учениці 1-В класу НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. #2-гімназія» Чернюк Ангеліни. Молодець.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 1 квітня 2020 р.

Наша незвичайна святкова online-лінійка «Останній дзвоник» продовжується.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

В цей незвичайний день ми шлемо найщиріші вітання нашим випускникам 2020 року.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Четвер, 28 травня 2020 р.