2018-2019н.р.

Відео-, фоторепортаж виховних заходів, конкурсів, турнірів.

Серед 25 команд з різних регіонів України команда учнів нашої школи (керівники Носкевич М.М. та Хмельницька-Приймаченко О.Б.) зайняла 8 місце у всеукраїнському спортивно-масовому конкурсі «Олімпійське лелеченя».

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Місячник здоров’я в школі розпочався фітнес-розминкою під керівництвом вчителя біології Шворак О.І.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 28 вересня 2018 р.
Фітнес-розминка (кер. Шворак О.І.)
Всесвітній День Землі

Ранкова зарядка «Рух заради здоров‘я»

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 9 квітня 2019 р.
День української мови, 11-Б клас
День українсьокої мови, 9-В клас
День української мови, 9-Б клас
День української мови, 10-А клас
День української мови, 11-В клас

З нагоди 20-річчя Міжнародного дня рідної мови в школі будо проведено парад флешмобів «О,мово моя, душа голосна України», мовно-літературний квест «Таємничими островами словесності», літературно-музична композиція «Веселкові барви слова» (за ознайомленою збіркою поезій Є.Назарук), вікторини мовознавців «Живи, рідна мово», конкурс юних читців поезій про мову.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.
День української мови, 11-Аклас

У нас перемога! Вітаємо з І місцем у районному конкурсі читців поезії Лесі Українки КАРПЮК АННУ, ученицю 10-А класу.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Субота, 9 лютого 2019 р.
Переможець районного конкурсу читців творів Л. Українки
Карпюк Анна, 10-А клас

День Соборності України

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 22 січня 2019 р.
День Соборгності та Злуки, 2019
Турнір ExPho mini

На базі школи було проведено ExPho mini (турнір по експериментальних задачах з фізики). Обладнання та матеріали надані факультетом радіофізики , електроніки та комп'ютерних систем. Кафедра фізичної електроніки, та співробітниками Київського природничо-наукового ліцею №145

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Неділя, 13 січня 2019 р.
Турнір фізиків, січень 2019р.

Свято це – дива й приємні несподіванки. Сьогодні в День Св. Миколая диво сталося. Відвідувачі й учасники, учні всіх класів, побачили рідні Маневичі, їх визначні будівлі… в ароматі кави. Виставка малюнків, створених талановитими руками художниці, учителя історії й образотворчого мистецтва Ходорчук Оксани Миколаївни, полонили погляд і уяву. Розбурхали фантазію намальовані маневицькі храми, старовинний вокзал, школи, адміністративні будівлі селища. Екскурсію проводили десятикласниці Іщик Яна та Чубай Анна, і їх віршовані розповіді – чудові поетичні рядки учителя історії Дерлюк Ірини Василівни. Запрошуємо і Вас поринути у світ прекрасного.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Середа, 19 грудня 2018 р.
Персональна виставка вчителя історії Ходорчук О.М.
День украгїнської мови, листопад 2018

День української мови.

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 9 листопада 2018 р.
День української мови, 5-В клас

День української мови в рідній школі

День української мови, 2018

Оздоровча перерва для учнів 10-11 класів

Оздоровча перерва для учнів 10-11 класів

Оздоровча перерва 7-8 класів

Оздоровча перерва для учнів, 7-9 класів

Запрошуємо Вас на майстер-клас

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Вівторок, 3 квітня 2018 р.
Майстер-клас

Ура! У нас радісна новина. Вітаємо команду школи ( керівник Носкевич М.М.) з І місцем в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-2019».

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Неділя, 19 травня 2019 р.

ШКІЛЬНА ТОЛОКА

Опубліковано НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 – гімназія" Пʼятниця, 20 квітня 2018 р.